Kreatywna Akademia Młodego Człowieka

Prowadzący
Barbara Sulecka
Kiedy
Piątek
O której

Piątek – 16:30-17:30 (Grupa I)
Piątek – 17:45 – 18:45 (Grupa II)

Płatność:
120 zł / miesięcznie

Grupa wiekowa:
Więcej informacji:
Liczba miejsc na zajęcia ograniczona!
Sprawdź także harmonogram wszystkich zajęć.


Opis zajęć:

Kreatywna Akademia Młodego Człowieka są to warsztaty, podczas których dzieci zamieniają się w kreatywnych naukowców i poznają otaczający
nas świat wykonując wiele ciekawych eksperymentów, a przy tym fantastycznie się bawiąc.

 

Interaktywne warsztaty naukowe to profesjonalnie opracowany blok zajęć, których celem jest poszerzenie wiedzy dzieci oraz zainteresowań
z przedmiotów nauk przyrodniczych. Uczestnicy samodzielnie odkrywają prawa rządzące światem przyrody, chemii, fizyki, techniki, architektury i medycyny.
Dzieci stają się małymi naukowcami: doświadczają, eksperymentują, obserwują, tworzą zadając pytania i szukają na nie logicznych odpowiedzi.
Wszystkie eksperymenty są całkowicie bezpieczne, a wykorzystywane materiały nie są groźne dla zdrowia. Większość eksperymentów jest samodzielnie wykonywana przez dzieci, a ich efekty są zabierane do domu. Dzięki temu omawiane zjawiska są lepiej zrozumiane i zapamiętane.

 

Prowadząca

Barbara Sulecka – posiada wszechstronne kwalifikacje pedagogiczno – psychologiczne do edukacyjnej i twórczej pracy z dziećmi, wsparte bogatym doświadczeniem. Jej pasją jest właśnie praca z dziećmi – od 20 lat prowadzi kreatywne zajęcia dla najmłodszych, gdzie poprzez zabawę uczą się wielu nowych rzeczy, zagadnień dotąd im nieznanych i zdobywają nowe umiejętności, a wszystko to w atmosferze ciepła i zrozumienia. Na co dzień prowadzi własną działalność gospodarczą BUBBA – kreatywne myślenie, gdzie nazwa BUBBA to Basia Uczy Basia Bawi. Od 2014 roku prowadzi kursy naukowe dla dzieci w Warszawskich Domach Kultury, przedszkolach i szkołach. Praca z dziećmi sprawia jej ogromną przyjemność, a uśmiechy na buziach jej podopiecznych i ich reakcje świadczą o tym, iż jest ona zdecydowanie obopólna.


Sprawdź także:


Nauka gry na gitarzeNauka gry na instrumentach klawiszowych

 

Skip to content