FERIE ZIMOWE 2019

"W CENTRUM DOBREGO HUMORU"

O zimowisku:

Plakat
Wycieczki
STACJA MUZEUM
Stacja Muzeum jest samorządową instytucją kultury, wpisaną do rejestru instytucji kultury prowadzonego przez Samorząd Województwa Mazowieckiego. Została powołana wspólnie przez Samorząd Województwa Mazowieckiego i Polskie Koleje Państwowe S.A. na podstawie warunkowej umowy z dnia 8 maja 2015 r. oraz aneksu nr 1 do umowy o utworzeniu i prowadzeniu samorządowej instytucji kultury pod nazwą „Stacja Muzeum” zawartej w trybie art. 21 ust. 2 ustawy z dnia 25 października 1991 o organizowaniu i prowadzeniu działalności kulturalnej pomiędzy Województwem Mazowieckim, a Polskimi Kolejami Państwowymi S.A.

Stacja Muzeum przejęła zbiory po zlikwidowanym z dniem 31 marca 2016 r. Muzeum Kolejnictwa w Warszawie. Obecną siedzibą Stacji jest dawny dworzec Warszawa Główna Osobowa, znajdujący się przy ul. Towarowej 3, w pobliżu Placu Zawiszy, na styku trzech warszawskich dzielnic: Woli, Śródmieścia i Ochoty.

Stacja Muzeum gromadzi zabytki techniki kolejowej, takie jak tabor kolejowy, elementy infrastruktury kolejowej, a także pamiątki związane z historią kolejnictwa w Polsce m.in.: mapy kolejowe, modele i makiety kolejowe, sztandary stowarzyszeń pracowników kolejowych z okresu międzywojennego, zegary i zegarki, lampy, telefony i mundury kolejowe, dokumenty, fotografie itp. Stacja prowadzi bogatą działalność wystawienniczą, edukacyjną i naukową.
HANGAR 646
Hangar 646 to pierwszy park trampolin w Warszawie. W dawnym hangarze lotniska Gocław na powierzchni 2700m2 czeka na Was ponad 60 trampolin od rekreacyjnych po sportowe (w tym największa profesjonalna trampolina sportowa superquad o powierzchni prawie 25m2), basen z gąbkami i poducha powietrzna do bezpiecznej nauki akrobacji rampa do skoków na deskorolkach, rolkach, rowerach i specjalnych deskach snowboardowych, kosze do koszykówki, strefa z parkourowymi przeszkodami, ścieżka i podłoga akrobatyczna i wiele więcej atrakcji łączących sport z rekreacją w nowoczesnym wydaniu!
KRĘGIELNIA
Kręgielnia w Miejskim Centrum Sportu w Ząbkach działa od lutego 2014 r.

Naszym Gościom udostępniamy cztery tory do gry w kręgle, dwa z nich wyposażono w bandy ochronne dla dzieci. Kręgielnia to doskonałe miejsce do organizacji imprez okolicznościowych - urodzin, firmowych spotkań integracyjnych, czy turniejów bowlingowych. Stale poszerzamy ofertę, wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów.

Kręgielnia jest częścią Miejskiego Centrum Sportu w Ząbkach, w skład którego wchodzą: kryta pływalnia o długości 25 metrów, strefa saun i dwa korty do gry w squasha. W MCS Ząbki działa również kawiarnia, serwująca pyszną kawę i najlepszą pizzę w mieście.

Obiekt został udostępniony 14 lutego 2014 r., po trwającej dwa lata budowie. Całkowity koszt inwestycji wyniósł 21 mln zł, 2/3 kosztów pokryło dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 na budowę „Centrum Turystyczno-Rekreacyjno-Sportowego – kryta pływalnia w Ząbkach”.

Miejskie Centrum Sportu to wyjątkowe miejsce, które koniecznie powinniście odwiedzić.
KOLORADO
Firma Kolorado działa od ponad 20 lat i niezmiennie przyciąga dzieci z Warszawy i okolic swoimi wyjątkowymi atrakcjami, nowościami, profesjonalną obsługą i wnętrzem w którym miło jest przebywać.

Wolnostojący, wysoki i przestronny budynek na pełnym zieleni osiedlu Przyjaźń na warszawskim Bemowie stał się idealnym miejscem dla Kolorado. Unikalna aranżacja Sali Zabaw projektu amerykańskiego architekta J. Bielskiego tworzy niepowtarzalny klimat.

Dokumenty do pobrania:

Karta kwalifikacyjna uczestnika wypoczynku
Karta
Zapoznaj się z kartą kwalifikacyjną uczestnika ferii
Oświadczenie
Oświadczenie
Zapoznaj się z oświadczeniem rodzica/opiekuna
Regulamin zimowiska
Regulamin
Zapoznaj się z regulaminem zimowiska

Najczęściej zadawane pytania

1Godziny trwania
Ferie będą odbywały się w godzinach od 08:00 do 16:00
2Zapisy na ferie
Aby zapisać dziecko na ferie, należy złożyć w biurze Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Tłuszczu: kartę kwalifikacyjną oraz oświadczenie.
Dziecko zostanie zapisane na ferie wyłącznie w przypadku dokonania opłaty za turnus, w przeciwnym wypadku dziecko zapisane zostanie na listę rezerwową.

Zapisów można dokonywać w poniższych dniach:
Poniedziałek: 08:00 - 20:00
Wtorek: 08:00 - 20:00
Środa: 11:00 - 20:00
Czwartek: 08:00 - 20:00
Piątek: 08:00 - 20:00

Osoby do kontaktu: Małgorzata Wdziekońska oraz Łukasz Kaska
3Więcej informacji
Więcej informacji odnośnie ferii można uzyskać w biurze CKSIR w Tłuszczu, ul. Szkolna 1, bądź pod nr. tel (29) 75-73-134
Skip to content